Audi Q3 2016

Në Shitje

No: 2546289742

€ 23,500.00

Prishtinë, Kosovo

110000 km

No: 2546289742

Audi Q3 2016

Në shitje
€ 23,500.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

110000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Data3/6/2024
BrandAudi
SerialQ3
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km110000
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

AUDI Q3

2.0TDI

S-LINE QUATTRO

FACELIFT

S-TRONIC

VITI:2016

KM:110.000 

PANORAM

+383 44 434 315

+383 44 799 795

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 23,500.00