Audi Q3 2016

Në Shitje

No: 7086168727

€ 22,000.00

Pejë, Kosovo

206225 km

No: 7086168727

Audi Q3 2016

Në shitje
€ 22,000.00

Vendndodhja

Pejë, Kosovo

Km

206225

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

140

Data4/25/2024
BrandAudi
SerialQ3
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km206225
Fuqia (ps)140
Motorri (cc)2000.00
NgjyraBardhë
 • Siguria

  ABS, ASR

 • Rehatia

  Ulëse Lëkure, Pëlhurë / Lëkurë Ulëse

 • Ngasja

  Start/Stop, Gjashtë-Shpejtësi, Drejtim i rrotave të boshtit të pasëm, Timon Elektrik, Rregullim i timonit, Timon Lëkure, Cruise Control

 • Aksesorë

  Felga Alumini, Dritare Elektrike, Derë Elektrike, Kukë Terheqëse, Kapak Smart Deck

 • Dukshmëria

  Dritat (Mjegulle), Dritat (Xenon), Dritat (Bi Xenon), Dritat (LED), Fara (përshtatëse), Drita (Senzor nate), Larja e Fenerëve, Dritat (Halogen)

 • Multimedia

  Radio - MP3 Player, Navigacion, AUX, Radio - Cd Player, GPS, TV%26Navigation, Bluetooth, Entertainment Package, Telefon, DVD Player, USB/AUX

AUDI Q3

2.0 TDI

VITI 2016

I DOGANUAR

AUTOMATIK

MUNDSI NDRRIMI

Tel : 044 843 258 & 044 100 188 049 956 666

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 22,000.00