Audi Q3 2017

Në Shitje

No: 7467295906

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

150000 km

No: 7467295906

Audi Q3 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

150000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data4/12/2023
BrandAudi
SerialQ3
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km150000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2.00
NgjyraBardhë

Është shitur,

AUDI Q3 2.0TDI 3x S LINE S-TRONIC QUATTRO

KM 150.000 KW 135/PS 184

V.PRODHIMIT 2017

Auto Bibaj sh.p.k 

+383 (0)48 500 048 

autobibajshpk@hotmail.com 

Bibaj, Ferizaj, Kosove¨.

#autobibaj #cardealership #ferizaj #kosovo #auto

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00