Audi Q3 2019

Në Shitje

No: 7457459368

€ 33,750.00

Prizren, Kosovo

145594 km

No: 7457459368

Audi Q3 2019

Në shitje
€ 33,750.00

Vendndodhja

Prizren, Kosovo

Km

145594

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Data3/12/2024
BrandAudi
SerialQ3
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km145594
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

Çmimi 33.750€ zbritje

AUDI Q3

2.0

TDI S-Line

VITI:2019

KW:110

KM:145594

Tel:+383(44) 504 054

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 33,750.00