Audi Q3 2020

Në Shitje

No: 1060020419

€ 00.00

Lipjan, Kosovo

169000 km

No: 1060020419

Audi Q3 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Lipjan, Kosovo

Km

169000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data6/3/2024
BrandAudi
SerialQ3
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km169000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

Audi Q3 35 tdi stronic

Viti 2020 me dogan

Km 169000 te verifikuara 

Shitje për eksport ( Sale for export opportunity )

 

Për më shum informacione na kontaktoni në:

045 777 027

044 671 846 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00