Audi Q3 2020

Në Shitje

No: 4766452773

€ 33,500.00

Prishtinë, Kosovo

146000 km

No: 4766452773

Audi Q3 2020

Në shitje
€ 33,500.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

146000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Data2/28/2024
BrandAudi
SerialQ3
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km146000
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

AUDI Q3 35 TDI

S-LINE

VITI: 2020 

KM:146.000 

150 PS

+383 49 400 503

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 33,500.00