Audi Q3 2022

Në Shitje

No: 5388764008

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 5388764008

Audi Q3 2022

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/10/2023
BrandAudi
SerialQ3
Viti2022
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

AUDI Q3 35TDI S TRONIC QUATTRO

Viti 2022

00KM

Full Options!..

Tel. 045 495 555

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00