Audi Q5 2013

Në Shitje

No: 7670274540

€ 18,900.00

Prishtinë, Kosovo

240000 km

No: 7670274540

Audi Q5 2013

Në shitje
€ 18,900.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

240000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2967.00

Karburanti

Diesel

Data10/20/2023
BrandAudi
SerialQ5
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km240000
Motorri (cc)2967.00
NgjyraHiri
 • Siguria

  ABS, ASR

 • Rehatia

  Ulëse Lëkure

 • Ngasja

  Rregullim i timonit, Timon Elektrik, Cruise Control, Timon Lëkure, Start/Stop

 • Aksesorë

  Xham i Perparem / Panoram, Felga Alumini

 • Dukshmëria

  Dritat (LED), Dritat (Bi Xenon), Dritat (Halogen), Larja e Fenerëve, Dritat (Mjegulle), Drita (Senzor nate)

AUDI Q5

3.0Tdi Quattro S-Line

E DOGANUAR

- Navi,

Led para mrapa

- karrika me memorie ,

Key Less ,

Start Stop

, Senzora ,

Dy Qelsa etj.. 

045 60 60 50 / 049 850 650

Location : Shkabaj ( Orlloviq ) Magjistralja Prishtine - Mitrovice 1.5 km nga Rrethi ismetit.

Te HIB PETROL

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 18,900.00