Audi Q5 2014

Në Shitje

No: 5046179633

€ 22,000.00

Obiliq, Kosovo

217845 km

No: 5046179633

Audi Q5 2014

Në shitje
€ 22,000.00

Vendndodhja

Obiliq, Kosovo

Km

217845

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/8/2024
BrandAudi
SerialQ5
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km217845
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2000.00
NgjyraBardhë
  • Rehatia

    Ulëse Pëlhure, Ulëse Lëkure, Pëlhurë / Lëkurë Ulëse

  • Ngasja

    Start/Stop, Gjashtë-Shpejtësi, Timon Elektrik, Cruise Control, Timon Lëkure, Drejtim i rrotave të boshtit të pasëm

AUDI Q5

2.0 TDI

EXCLUSIVE

VITI 2014

PONORAM

AUTOMATIK

I DOGANUAR

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 22,000.00