Audi Q5 2014

Në Shitje

No: 6030643109

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 6030643109

Audi Q5 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data4/15/2024
BrandAudi
SerialQ5
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)3.0
NgjyraKrem

AUDI Q5 3.0 TDI

Viti 2014

AUTOMATIK

VETEM ME DOGANE

S-LINE

Auto Sallon Mero

044 868 868

049 428 428

Magjistralja Prishtinë - Mitrovicë / Shkabaj Afer Hib Petrol

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00