Audi Q5 2017

Në Shitje

No: 0738315413

€ 34,500.00

Prishtinë, Kosovo

173000 km

No: 0738315413

Audi Q5 2017

Në shitje
€ 34,500.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

173000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

190

Data4/22/2024
BrandAudi
SerialQ5
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km173000
Fuqia (ps)190
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

AUDI Q5 40TDI

QUATTRO

S-LINE

VITI: 2017

KM 173.000

190PS 

+383 49 400 503

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 34,500.00