Audi Q5 2018

Në Shitje

No: 3080942486

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

0 km

No: 3080942486

Audi Q5 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data3/17/2023
BrandAudi
SerialQ5
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

AUDI Q5 QUATTRO 2.0 TDI, 190 PS, VITI 2018, 360° KAMERA, ETJ ETJ SAPO INPORTUAR NGA GJERMANIA GJENDJE PERFEKTE (ZERO INVESTIME). PËR MË SHUMË SHIQO FOTOT: KONTAKTI: +38344691298, +38349121897

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00