Audi Q5 2019

Në Shitje

No: 3281006815

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 3281006815

Audi Q5 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

4.5

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data5/21/2024
BrandAudi
SerialQ5
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)4.5
NgjyraKaltërt

Audi Q5

4.5 TDI

3XS Line

Quattro

Matrix

Black Pano

Viti 2019

 

+383 44 400 005

+383 44 122 089

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00