Audi Q5 2019

Në Shitje

No: 3649123487

€ 33,900.00

Ferizaj, Kosovo

190000 km

No: 3649123487

Audi Q5 2019

Në shitje
€ 33,900.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

190000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

190

Data5/16/2024
BrandAudi
SerialQ5
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km190000
Fuqia (ps)190
Motorri (cc)2.00
NgjyraHiri

Audi Q5 40d,

2.0, Diesel, Automatik,

S-Line, 2019, Quattro

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 33,900.00