Audi Q5 2019

Në Shitje

No: 9774022968

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

199000 km

No: 9774022968

Audi Q5 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

199000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

163

Data4/25/2024
BrandAudi
SerialQ5
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km199000
Fuqia (ps)163
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

AUDI Q5 35TDI

3x S LINE

QUATTRO

S-TRONIC

KM 199.000

KW 120/PS 163

V.PRODHIMIT 02/2019

FINANCIM 100% 

 +383 (0)48 500 048

autobibajshpk@hotmail.com 

Bibaj, Ferizaj, Kosove¨.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00