Audi Q5 2021

Në Shitje

No: 3836394738

€ 48,500.00

Prishtinë, Kosovo

180000 km

No: 3836394738

Audi Q5 2021

Në shitje
€ 48,500.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

180000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Data3/1/2024
BrandAudi
SerialQ5
Viti2021
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km180000
Motorri (cc)2.0
NgjyraHiri

AUDI Q5 40TDI

QUATTRO

2x S-LINE

VITI: 2021

KM 180.000 

204PS

+383 49 400 503

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 48,500.00