Audi Q7 2016

Në Shitje

No: 2091866086

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 2091866086

Audi Q7 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Data3/6/2024
BrandAudi
SerialQ7
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)3.0
NgjyraZezë

AUDI Q7

3.0TDI

3X S-LINE MATRIX

QUATTRO

7 ULSE

VITI: 2016 

286PS 

PANORAM

+383 44 434 315

+383 49 115 062

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00