Audi Q7 2020

Në Shitje

No: 0781371903

€ 95,000.00

Prishtinë, Kosovo

58740 km

No: 0781371903

Audi Q7 2020

Në shitje
€ 95,000.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

58740

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

4.0

Karburanti

Diesel

Data3/12/2024
BrandAudi
SerialQ7
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km58740
Motorri (cc)4.0
NgjyraZezë

AUDI SQ7 

2020 

AUTOMATIK

4.0

NAFTË 

320kW/435KF

Vetura e sapo importuar dhe ende e pa vozitur në Kosovë!

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 95,000.00