Audi SQ5 2014

Në Shitje

No: 1244121198

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

180000 km

No: 1244121198

Audi SQ5 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

180000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/10/2023
BrandAudi
SerialSQ5
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km180000
Motorri (cc)3000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

AUDI SQ5 3.0 BI-TDI S-Tronic Quattro 240kw - 313ps Viti 06.2014 I ardhur nga Zvicra 

I Doganuar

Km 180.000 me Liber te Garantuara 

Full Extra Swiss Auto Froni 

Prishtinë - Çagllavicë

Nr tel +383 43 788 178

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00