Audi SQ5 2014

Në Shitje

No: 3431117301

€ 24,900.00

Prizren, Kosovo

265000 km

No: 3431117301

Audi SQ5 2014

Në shitje
€ 24,900.00

Vendndodhja

Prizren, Kosovo

Km

265000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

313

Data4/5/2024
BrandAudi
SerialSQ5
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km265000
Fuqia (ps)313
Motorri (cc)3.0
NgjyraZezë

AUDI SQ5

3.0BI-TDI

313PS

FACELIFT

PANORAMË AUTOMATIK

S-TRONIC QUATTRO

VITI 2014

+383 49 600 504 

Shitje edhe me Kredi deri ne 100% Financim.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 24,900.00