Audi SQ5 2014

Në Shitje

No: 7430032768

€ 22,500.00

Gjilanë, Kosovo

199000 km

No: 7430032768

Audi SQ5 2014

Në shitje
€ 22,500.00

Vendndodhja

Gjilanë, Kosovo

Km

199000

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

4x4

2x2

Data3/23/2023
BrandAudi
SerialSQ5
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km199000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

Audi SQ5 e ardhur nga Zvicra me libra servisi

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 22,500.00