Audi SQ5 2015

Në Shitje

No: 8981255059

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 8981255059

Audi SQ5 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/10/2023
BrandAudi
SerialSQ5
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)3000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

AUDI SQ5

Viti 2015

FACELIFT 3.0TDI BI-TURBO

313PS QUATTRO EX. SOUND SYSTEM

FULL OPTIONS!..

Tel.045 495 555

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00