BMW 116 2016

Në Shitje

No: 8168488742

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

120000 km

No: 8168488742

BMW 116 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

120000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0

Karburanti

Diesel

Rear

2x2

Data3/1/2023
BrandBMW
Serial116
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km120000
Motorri (cc)0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

BMW 116D Automatik

KM: 120,000

KW: 85

PS: 116

Viti: 2016 Me dogan

+383 44 759 792

Magjistralja Ferizaj - Prishtinë (kilometri 5-të)

#autofaiku #bmw1 #ferizaj #kosove

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00