BMW 118 2014

Në Shitje

No: 5892836132

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

225000 km

No: 5892836132

BMW 118 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

225000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0

Karburanti

Diesel

Rear

2x2

Data2/19/2023
BrandBMW
Serial118
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km225000
Motorri (cc)0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi

Bmw 118D

Viti:2014

Km:225.000 me liber servisi

I doganuar

Tel:+383 49 73 99 99

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00