BMW 118 2015

Në Shitje

No: 3179804032

€ 15,900.00

Prishtinë, Kosovo

No: 3179804032

BMW 118 2015

Në shitje
€ 15,900.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1995.0

Karburanti

Diesel

Data3/4/2024
BrandBMW
Serial118
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Motorri (cc)1995.0
NgjyraBardhë
  • Rehatia

    Ulëse Pëlhure

  • Ngasja

    Start/Stop, Timon Elektrik, Rregullim i timonit

  • Aksesorë

    Felga Alumini

Park Distanc Controll

Navi

Led mrapa

Key Less

Start Stop

Senzora , etj..

Të gjitha Serviset me rregull.

GARANCION NË KM,

Në Aksidente në dokumente.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 15,900.00