BMW 118 2019

Në Shitje

No: 7100882191

€ 24,500.00

Prishtinë, Kosovo

168000 km

No: 7100882191

BMW 118 2019

Në shitje
€ 24,500.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

168000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data4/22/2024
BrandBMW
Serial118
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km168000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

BMW 118d Luxury Line

VITI: 2019 

KM:168,000

150 PS 

+383 49 400 503

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 24,500.00