BMW 118 2020

Në Shitje

No: 2243215417

€ 27,500.00

Ferizaj, Kosovo

137000 km

No: 2243215417

BMW 118 2020

Në shitje
€ 27,500.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

137000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/16/2024
BrandBMW
Serial118
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km137000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraHiri

BMW 118d,

2.0, Diesel,

Automatik, 2020

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 27,500.00