BMW 120 2013

Në Shitje

No: 4160894887

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

225383 km

No: 4160894887

BMW 120 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

225383

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data3/28/2024
BrandBMW
Serial120
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km225383
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2000.00
NgjyraKafe

BMW 1 D 2.0 MODEL URBAN - i sapo Doganuar

Vetura eshtë e sapo ardhur nga Zvicera

Ju Garantojme per Kilometra 100 %

• 225383

• Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara

 

Disa nga karakteristikat e vetures jane:

• Ccm: 2.0 - 116 PS / 85 KW Viti: 12.06.2013 

•  Modeli 2014 

• Nderruesi i shpejtesive: Automatik

• Sistem të ndezjes së veturës me anë të START/STOP

• Drita inteligjente Fullë LED të modelit më të sukseshëm

• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri

• Sistem informimi të rrugës nga navig. me anë të zërit

• Gjamat : Color TM të prodhuara nga prodhuesi

• 3 Lloje te ndryshme te vozitjes sipas deshires : COMFORT ~ SPORT ~ ECO PRO ~

• Sistem të mbylljes së bagazhit me anë të butonit

• Drrita të Mjegulles në pjesën para dhe mrapa

• Senzora parkingu para dhe pas funksional

• Sistem të senzorit të shiut funksional

• Sistem të ulseve me ngrohje & lëkurë

• Klimë multifunksionale & Digjitale

• Gjamat : Elektronik & me ngrohës

• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë

• Sistem të raportimit te trafikut

• Bordkompjuter

• Sd Card

• Media /MP3

• CD-Player

• NAVi Media

• AUX-IN

• AirBag

• ESP

• ABS

Çmimi sipas marrëveshjes

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel: 

Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp 

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00