BMW 120 2013

Në Shitje

No: 9381565144

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

182000 km

No: 9381565144

BMW 120 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

182000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

Rear

2x2

Data3/3/2023
BrandBMW
Serial120
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km182000
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

Tel & Viber +38349108001 BMW 120D sport line AUTOMATIK FULL OPSION XENON LEDA Viti. 2013 Kilometra 182.000 Kilometra te garantuara mund te verifkohen ne servise te autorizuar Automatik Tip Tronik F1 Motor 2.0 184 PS Dizell Senzora parkingu Klimatronik dy zonale Panoram Karrigat me nxemje Komanda ne timon Dritat automatike Dritat te mjegulles Navigacion System Start stop 4x Xhama me Rrym XENON BI XENON LEDA MBRAPA Xhamar te erresuar Fellne goma veres te reja Fellne goma dimri Me liber servisi te gjitha ne serviset e autorizuar BMW GARAGE Full history Vetura eshte ne gjendje per1fekte dhe nuk ka nevoje per asnje investim Me dogan paguar

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00