BMW 216 2016

Në Shitje

No: 8596265840

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

184000 km

No: 8596265840

BMW 216 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

184000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0

Karburanti

Diesel

Rear

2x2

Data3/1/2023
BrandBMW
Serial216
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km184000
Motorri (cc)0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

BMW 216D Gran Tourer Automatik

KM: 184,000

KW: 85 PS: 115

Viti: 06/2016

Me dogan

+383 44 759 792

Magjistralja Ferizaj - Prishtinë (kilometri 5-të)

#autofaiku #bmw2 #ferizaj #kosove

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00