BMW 218 2016

Në Shitje

No: 5455544243

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

148000 km

No: 5455544243

BMW 218 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

148000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data5/22/2024
BrandBMW
Serial218
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km148000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

BMW 218D 2.0

Viti 2016

Automatike

148.000 Km

Panorame

Karrika lekure elektronike,memorie,nxemje

Kamere, senzora

Full Options Mundësi financimi në nga BKT Kosova me kushte preferenciale

 

049 623 666 / 045 211 033

Veternik,Albi Mall

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00