BMW 318 2015

Në Shitje

No: 9053631610

€ 18,900.00

Prizren, Kosovo

No: 9053631610

BMW 318 2015

Në shitje
€ 18,900.00

Vendndodhja

Prizren, Kosovo

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data4/5/2024
BrandBMW
Serial318
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

BMW 318D

2.0D

150PS

FACELIFT

AUTOMATIK

2015

173.000KM ME GARANCION TË PLOTË 

+383 49 600 504

Shitje edhe me Kredi deri ne 100% Financim.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 18,900.00