BMW 318 2018

Në Shitje

No: 4969541637

€ 20,950.00

Prizren, Kosovo

125648 km

No: 4969541637

BMW 318 2018

Në shitje
€ 20,950.00

Vendndodhja

Prizren, Kosovo

Km

125648

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Data3/12/2024
BrandBMW
Serial318
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km125648
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

Çmimi 20.950€

BMW 318D

Automatik

VITI:2018

KM:125648

KW:110

Tel: +383 (44) 504 054

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 20,950.00