BMW 320 2015

Në Shitje

No: 1945455298

€ 18,900.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 1945455298

BMW 320 2015

Në shitje
€ 18,900.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Data3/6/2024
BrandBMW
Serial320
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

BMW 320D

M-SPORT

MPERFORMANCE

VITI: 2015

FACELIFT

+383 44 434 315

+383 49 115 062

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 18,900.00