BMW 320 2016

Në Shitje

No: 6353446012

€ 22,000.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 6353446012

BMW 320 2016

Në shitje
€ 22,000.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Data3/6/2024
BrandBMW
Serial320
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)2.0
NgjyraKaltërt

BMW 320D

M-SPORT

MPERFORMANCE

VITI: 2016 

190PS

+383 44 434 315

+383 44 799 795

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 22,000.00