BMW 320 2017

Në Shitje

No: 9778058007

€ 18,500.00

Prizren, Kosovo

170000 km

No: 9778058007

BMW 320 2017

Në shitje
€ 18,500.00

Vendndodhja

Prizren, Kosovo

Km

170000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

177

Data4/5/2024
BrandBMW
Serial320
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km170000
Fuqia (ps)177
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

BMW 320D GT

AUTOMATIK

FACELIFT

2017

+383 49 600 504

Shitje edhe me Kredi Deri ne 100% Financim.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 18,500.00