BMW 320 2019

Në Shitje

No: 0680839052

€ 28,000.00

Prishtinë, Kosovo

173000 km

No: 0680839052

BMW 320 2019

Në shitje
€ 28,000.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

173000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1995.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

190

Data5/8/2024
BrandBMW
Serial320
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km173000
Fuqia (ps)190
Motorri (cc)1995.0
NgjyraZezë
  • Rehatia

    Ulëse Lëkure

  • Ngasja

    Timon Elektrik, Timon Lëkure, Cruise Control, Distancer, Start/Stop

  • Aksesorë

    Xham i Perparem / Panoram, Felga Alumini

 VITI: 2019

KM 173.000

Kilometra të garantuara

E pa aksidentuar

E mirëmbajtur në servise të autorizuara

Shitje export ( pa doganë )

Mundësi ndërrimi me veturë

048-660-691

049-340-444

Ju mirëpresim 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 28,000.00