BMW 320 2020

Në Shitje

No: 6125512557

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

83000 km

No: 6125512557

BMW 320 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

83000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Data3/6/2024
BrandBMW
Serial320
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km83000
Motorri (cc)2.0
NgjyraHiri

BMW 320 Xdrive

MODELI M-Packet

KM 83,000

+38349234734

+38349863113

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00