BMW 320 2020

Në Shitje

No: 8208126878

€ 35,900.00

Ferizaj, Kosovo

118000 km

No: 8208126878

BMW 320 2020

Në shitje
€ 35,900.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

118000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

190

Data5/16/2024
BrandBMW
Serial320
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km118000
Fuqia (ps)190
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

BMW 320d,

2.0, Diesel, Automatik,

2020, xDrive

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 35,900.00