BMW 330 2016

Në Shitje

No: 1914176603

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

230000 km

No: 1914176603

BMW 330 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

230000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0

Karburanti

Diesel

Rear

2x2

Data2/10/2023
BrandBMW
Serial330
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km230000
Motorri (cc)0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

BMW ///Mpacket 330d Xdrive Steptronic 190kw - 258ps

Viti 09.2016

I ardhur nga Zvicra 

I Doganuar

Km 230.000 te Garantuara 

Full Extra Swiss Auto Froni 

Prishtinë - Çagllavicë

Nr tel +383 43 788 178

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00