BMW 430 2022

Në Shitje

No: 3069387442

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

50000 km

No: 3069387442

BMW 430 2022

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

50000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

286

Data5/27/2024
BrandBMW
Serial430
Viti2022
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km50000
Fuqia (ps)286
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

BMW 430 Xdrive

M-Packet

KM 50,000

286 PS

VITI 12/2022

 

+38349234734

+38349863113

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00