BMW 518 2014

Në Shitje

No: 8773557268

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

290000 km

No: 8773557268

BMW 518 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

290000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

4x4

4x2

Data2/24/2023
BrandBMW
Serial518
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km290000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2000.00
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionNo
Shkëmbimi
 • Siguria

  ASR, ABS

 • Rehatia

  Ulëse Lëkure

 • Ngasja

  Cruise Control, Rregullim i timonit, Shtatë-Shpejtësi, Start/Stop, Timon Elektrik, Timon Lëkure

 • Aksesorë

  Felga Alumini, Dritare Elektrike, Kapak Smart Deck, Kukë Terheqëse

 • Dukshmëria

  Dritat (Bi Xenon), Dritat (LED), Dritat (Mjegulle), Dritat (Halogen), Dritat (Xenon), Drita (Senzor nate), Fara (përshtatëse)

 • Multimedia

  Navigacion, AUX, Bluetooth, USB/AUX, Telefon, Audio Sistem, DVD Player

Bmw 518d

Viti Prodhimit 2014

I Doganuar

Nr. tel 044 668 518

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00