BMW 530 2017

Në Shitje

No: 2281566003

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 2281566003

BMW 530 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data1/29/2023
BrandBMW
Serial530
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes

#BMW 530d-M-SPORT-2017

HD-FACLIFT-LED-KRISTAL-BLACK Prishtinë-Çagllavicë #autosallonrubini

+383 44 400 005

+383 44 122 089

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00