BMW 530 2018

Në Shitje

No: 0135287304

€ 35,900.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 0135287304

BMW 530 2018

Në shitje
€ 35,900.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Data2/26/2024
BrandBMW
Serial530
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)3.0
NgjyraZezë

BMW 530d G30

2018

XDRIVE

M-PACKET

FULL OPTION ME DOGANE RKS

Auto Sallon Mero 044 868 868 / 049 428 428

Magjistralja Prishtinë - Mitrovicë - Shkabaj Afer Hib Petrol

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 35,900.00