BMW 530 2018

Në Shitje

No: 2862343265

€ 45,000.00

Prishtinë, Kosovo

120000 km

No: 2862343265

BMW 530 2018

Në shitje
€ 45,000.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

120000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data4/1/2024
BrandBMW
Serial530
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km120000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)3000.0
NgjyraBardhë

BMW 530D

M-SPORT

X-DRIVE INDIVIDUAL BLACK EDITION

VITI: 2018 

KILOMETRA:120.000

+383 44 434 315

+383 44 799 795

Mundësi ndërrimi me veturë.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 45,000.00