BMW 530 2018

Në Shitje

No: 6020368295

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

152459 km

No: 6020368295

BMW 530 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

152459

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

265

Data5/21/2024
BrandBMW
Serial530
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km152459
Fuqia (ps)265
Motorri (cc)3.0
NgjyraBardhë

BMW 530d

X Drive

G30

M Sport

HD-Led-Laser

Light Black

152459km

Viti 2018

 

+383 44 400 005

+383 44 122 089

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00