BMW 530 2019

Në Shitje

No: 9623960336

€ 30,900.00

Prishtinë, Kosovo

162439 km

No: 9623960336

BMW 530 2019

Në shitje
€ 30,900.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

162439

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Data3/12/2024
BrandBMW
Serial530
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km162439
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

BMW G30 520d

| 2019 | AUTOMATIK | 2.0 | NAFTË | 140kW/190KF

Vetura e sapo importuar dhe ende e pa vozitur në Kosovë!

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 30,900.00