BMW 535 2014

Në Shitje

No: 1001761157

€ 24,500.00

Podujevë, Kosovo

0 km

No: 1001761157

BMW 535 2014

Në shitje
€ 24,500.00

Vendndodhja

Podujevë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data6/11/2024
BrandBMW
Serial535
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)0.0
NgjyraZezë

BMW 535D

F10 M-Paket

VITI: 2014

 

TEL (+383) 044 339 444

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 24,500.00