BMW 535 2015

Në Shitje

No: 5440796661

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

250 km

No: 5440796661

BMW 535 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

250

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

4x4

4x2

Data2/22/2023
BrandBMW
Serial535
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km250
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi
  • Rehatia

    Ulëse Lëkure

  • Ngasja

    Start/Stop, Timon Elektrik, Cruise Control, Timon Lëkure

  • Aksesorë

    Derë Elektrike, Felga Alumini, Panoram

BMW GT 535d xDrive Luxury

Viti 2015

i doganuar nga zvicrra full opsione etj..

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00