BMW 535 2016

Në Shitje

No: 6428334250

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 6428334250

BMW 535 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

313

Data5/21/2024
BrandBMW
Serial535
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)313
Motorri (cc)3.0
NgjyraHiri

BMW 535

3.0d

313hp

M Sport

XDrive

HD Black Led

Laser Light

Viti 2016

 

+383 44 400 005

+383 44 122 089

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00